Скачайте бесплатный Справочник
Описано 600 растений
+ Напоминалка полива
+ Посевной календарь на каждый день
⇨ Скачать ⇦

Дайджест от 08.10.2015

Добрый день, уважаемый садовод-цветовод!

Предлагаем Вам ознакомиться с материалами, которые были опубликованы за прошедшие дни.

1. Хочемо почати не як звичайно, а з найважливішого! У першу чергу варто звернути увагу те, що ще не пізно зайнятися посадкою озимого часнику. Власне, посадкою цибулі під зиму теж потрібно займатися якраз зараз.

2. Ми продовжуємо наповнювати нашу енциклопедію садових рослин, цього разу ми розповіли про кипарисовик і кизильник. Також ми додали інформацію про посадку і догляд за перстачем.

3. Ми починаємо наповнювати розділ про вирощування плодових дерев і чагарників. На цьому тижні ми розповіли про догляд за виноградом восени.

4. Цього тижня була озвучена тільки одна стаття про вирощування кальцеолярії в домашніх умовах.

5. Оскільки осінь вже в самому розпалі, то вважаємо, що не зайвим буде нагадати про догляд за квітами у жовтні – читайте і про посадку квітів восени. До речі, починається час обрізування рослин, тому варто ознайомитися з тим, як потрібно обрізувати декоративні чагарники. Не забули ми розповісти і про те, як обрізають плодово-ягідні кущі.

6. Ми записали три відео, з якими Ви можете ознайомитися на нашому каналі на Youtube. Дивіться про вирощування декабриста. Друге відео було присвячено різдвянику - нехай це і одна і та ж рослина ;-) Третє відео, про те, як можна розмножити троянди живцюванням, дивіться тут.

Спасибо, что Вы с нами!

До следующей недели!

4.7142857142857 1 1 1 1 1 Рейтинг 4.71 (7 голоса(ов))

Разделы: Дайджест

После этой статьи обычно читают
Скачайте бесплатный Справочник
Описано 600 растений
+ Напоминалка полива
+ Посевной календарь на каждый день
⇨ Скачать ⇦
Мы используем файлы cookie.
Понятно